Wypożyczalnia bagażników rowerowych

Pokoje zagadek

Pokoje zagadek

Post by relatedRelated post

Sposobów na ciekawe i niebanalne spotkanie integracyjne jest mnóstwo, bo przecież takie spotkanie wcale nie musi być przecież nudne i oklepane. Jednym z takich sposobów są popularne dziś escape room’y, czyli pokoje zagadek. Wydostanie się z pokoju pełnego tajemnic i zagadek do rozwiązania pod presją czasu wymaga pracy zespołowej. Jak więc lepiej, niż przy wykorzystaniu escape room’ów zmusić wszystkich pracowników do współpracy i kreatywnego myślenia, a przy tym sprawdzić jak poradzą sobie z oryginalnymi rozwiązaniami oraz poznać ich mocne i słabe strony?
Pokoje zagadek to pokoje tematyczne, w których ukrytych jest wiele łamigłówek. Tylko ich prawidłowe rozwiązanie w określonym czasie umożliwia wydostanie się z pokoju, a że niejednokrotnie do rozwiązania konkretnej zagadki konieczna jest współpraca kilku osób, takie pokoje idealnie sprawdzają się jako sposób na imprezę integracyjną, ale także szkolenie z dziedziny pracy zespołowej. Każdy pokój wyposażony jest w kamerę, dzięki czemu na bieżąco można obserwować postępy uczestników oraz wyciągać odpowiednie wnioski – kto obiera pozycję lidera w grupie, czy są osoby, które w grze pozostają bierne i nie chcą angażować się w zadania, czy ludzie szybko adaptują się w nowym środowisku, czy potrafią współpracować. Obserwacja pozwala także ocenić, jak wygląda komunikacja wśród naszych pracowników oraz czy nasi pracownicy potrafią myśleć kreatywnie.
Po drugiej stronie oczywiście nie da się nie zauważyć, że tego typu pokoje do doskonała zabawa z punktu widzenia samych pracowników. Wreszcie mają szansę się wykazać, ale i odświeżyć umysł.

About